O mně

 • pro mou současnou profesi bylo dlouholeté projektování Atelieru A-line Ing.Pavel Jakeš, a získávání zkušeností ve stavebnictví při spolupráci s arch. Františkem Ficalem z Jindřichova Hradce, který utvářel mé první profesní názory již na střední stavební škole v Českých Budějovicích, vedl moji ruku při prvních architektonických návrzích, různých menších projektech a zejména utváření názorů na svět stavebnictví v období studia na vysoké škole stavební, v této době pracoval jako hlavní architekt města Jindřichova Hradce a byl mým odpovědným zástupcem a vedoucím. Vděčím mu za to, že se mohu věnovat tomuto krásnému řemeslu, jakým stavebnictví bezesporu je.

 • Atelier LASSY Linz
  – architektonický atelier projektování v zahraniční firmě v Rakousku, seznámení se s novými s možnostmi stavebnictví, které u nás do této doby nebyly standardní. Seznámení s výpočetní technikou a začátky projektování na výpočetní technice. Návrhy interiérů hotelů a projektování občanských staveb.

  Arch. Polcarová a Brůha A+U design České Budějovice
  – architektonický atelier, projektování a realizace významných staveb jako jsou Česká spořitelna, Česká pojišťovna a podobné pod vedením zkušených architektů a implementace výpočetní techniky do projektování firmy.

 • – architektura – návrhy – projektování a realizace menších občanských staveb pro drobné investory až po velké průmyslové stavby, průmyslových zón a hypermarketů pro zahraniční společnosti, organizací a řízením stavební výroby a kompletního stavebního managementu.

 • Poskytuji komplexní projektové, inženýrské činnosti ve stavebnictví pro průmyslové a občanské budovy. Moje práce je řízení investičních záměrů a celků od návrhu studie přes realizaci k uvedení do provozu.

  Ing. Pavel Jakeš
  autorizovaný inženýr v oboru pozemní stavby
  ARCHITEKTURA PROJEKTOVÁNÍ PLANOVÁNÍ – ORGANIZACE VÝSTAVBY PROJECT MANAGEMENT